www.cuevas-spain.com, real-estate, makelaardij, inmobilien, property, service, inmobiliaria, spanish company ®B18940247 cuevas_spain_com_boerderij_te_koop_in_puebla_don_fadrique_163.000_euro
Cuevas-Spain.Com Real-Estate
ABOUT US:
Cuevas-Spain S.L.
Apto. de Correos 49
18830 Huéscar (GR)
tel: 662 111 170

Registrated under Nº
®NIF: B18940247
Registro Mercantil de Granada.

© copyrights photos and texts by Cuevas-Spain
(©2005 - 2012)

ALL RIGHTS RESERVED
Book a B&B IN Huéscar
BEST SALES & BARGAINS
Grote boerenwoning met garage op een perceel eigen grond waaronder 1 hectare wijngaard. Het geheel is omsloten met een hek.

De Cortijo krijgt een eigen privé ingang met poort bij verkoop. Nu wordt de ingang gedeeld met een buurman.

Fotos van het interieur volgen later. De indeling heeft een keuken, een salon met haard, een badkamer, 2 slaapkamers en een garage waarin een open haard.

De wijngaard is in volle produktie en zeer goed onderhouden. De druiven die eraf komen worden gebruikt voor het maken van een goede lokale landwijn.

De toegang tot de cortijo is goed via asfalt wegen.
naam
email
Stuur vergelijkbaar aanbod
info